Zumba TEEN´s

27.03.2022

Everybody and every body! Zumba je proste pre všetkých. Mladým dáva chuť do života, energiu a nenahraditeľný pravidelný pohyb.  

Aj Vaše dieťa je zasedené doma pred televíziou, tabletom alebo neustále ťuká do mobilu? Povedzte mu o našom krúžku pre mladých! Zažijú kopec energie a zábavy. Nájdu si nových priateľov a partiu, ktorá sa venuje zmysluplnej činnosti. 

Neuveriteľnou rýchlosťou budú napredovať v cítení hudby, zlepšovať svoj každodenný pohyb. Ich koordinácia, hrubá a jemná motorika bude oveľa prirodzenejšia, fyziologickejšia. Všetko sa odzrkadlí na ich prospechu v škole, správaní, vzťahoch, vnímaní sveta ako takého. 

A kto im bude v ceste za týmito cieľmi pomáhať? Mladý profesionálny tanečník s obrovskou praxou nielen v tanci, ale aj s prácou s deťmi - Dominik Sipos. Tešíme sa, že nám chce pomáhať odovzdávať deťom jeho skúsenosti a chuť do života ;)

Začíname 5.4. Tancovať/cvičiť budeme každý utorok a štvrtok od 16:50 do 17:50. Jedna lekcia trvá 60 minút. Príspevok za jednu lekciu je 6 Eur. Kurz trvá jeden mesiac.

Zaujali Vás základné informácie o cvičení? Vyplňte prosím prihlášku pre Vaše dieťatko. Následne od nás dostanete potvrdzujúci e-mail o prijatí prihlášky s pokynmi týkajúcimi sa platby a ďalšími informáciami. Ďakujeme krásne a tešíme sa na Vás.