Trampolíny TEEN´s

02.09.2020

Teenageri si zábavnou a zaujímavou formou vybudujú vzťah k pohybu a športovým zručnostiam.

Trampolíny teens, jednoducho úžasné kompenzačné cvičenie k dnešnému životnému štýlu mladých. 

Skáču Vaše deti radi na trampolíne? Potrebujú si pri cvičení nielen zapotiť tričko, ale chcú sa aj zabávať? Potom sa im bude cvičenie na našich originálnych Jumping® trampolínach určite veľmi páčiť.  Budú cool aj medzi spolužiakmi a kamarátmi, najmä keď zistia, čo všetko sa na trampolínach môže a dá robiť.


Ak Vás zaujal krátky opis cvičenia, môžete nám odoslať prihlášku hneď. Ak potrebujete, čítajte ďalej a k prihláške sa vráťte neskôr ;)

Následne od nás dostanete potvrdzujúci e-mail o prijatí prihlášky s pokynmi týkajúcimi sa platby (doporučená suma za jednu lekciu je 5 Eur, pričom krúžok sa hradí na jeden mesiac dopredu) a ďalšími informáciami. Ďakujeme krásne a tešíme sa na čas strávený s Vašimi deťmi ;)


Cvičenie vedie kvalifikovaná inštruktorka s dlhodobou praxou. Náplň tréningov je kvalitne zložená a vyhovujúca vekovej skupine od 9 do 14 rokov. Okrem tradičných jumpingových prvkov trénujú deti aj techniku základných cvikov, ako sú drepy, vzpor, kľuky, ... Zvláštnosťou sú pohybové hry, pri ktorých deti okrem fyzických zručností pracujú aj na schopnosti lepšie sa sústrediť a rýchlejšie reagovať na podnety, čo sa im zíde nielen v škole, ale v ich dospeláckom živote.

Pravidelné tréningy umožňujú deťom okamžite sa rozvíjať a na druhej strane má cvičenie dlhodobý prínos pre celkové zdravie detí. Spomeňme si len niektoré pozitíva, ktoré majú pre našich teenagerov obrovský význam:

▶️ Fyzická pohoda

▶️ Dôraz na správne držanie tela  

▶️ Posilnenie oslabených svalových skupín 

▶️ Kontrola hmotnosti

▶️ Optimálny tlak

▶️ Zlepšenie srdcovo - cievnej činnosti

▶️ Zlepšenie činnosti dýchacieho aparátu

Deti, ktoré športujú a majú radi pohyb, sú zdravšie nielen po fyzickej stránke, ale sú tiež psychicky odolnejšie. Pohyb pôsobí antistresovo a posilňujúco na sebavedomie. Naučia sa poznať svoje limity a slabé miesta, aj to, ako sa vyrovnať s neúspechom.

Deti si partiu s nami vytvoria veľmi rýchlo. Najkrajšie na tom je, keď sa jeden druhého podporujú, pretože nie všetkým ide všetko hneď tak, ako by malo. Ale! Decká sa vedia na sebe aj zasmiať a to sa zase učíme my od nich. Pretože život s humorom je oveľa krajší. Takáto je atmosféra na našom cvičení trampolíny pre teenagerov. Tešíme sa na každého nového mladého "jumpera"!