Zdravý chrbát 2

02.02.2021

Cítite aj vy stuhnutý chrbát, bolesti ramien či krížov, máte nedostatok pohybu? Chceli by ste venovať svojmu telu lepšiu starostlivosť?

Sedíme viac, ako sme boli zvyknutí. Z domu vychádzame len zriedka. Celkovo sa menej hýbeme. Preto sme pre vás pripravili ďalšiu sériu online lekcií zameraných na chrbticu, ktorá trpí či už nevhodným držaním tela, neustálou prácou za počítačom alebo nedostatkom pohybu.  

Radi by sme vás pozvali na kurz venovaný zdravej chrbtici, ktorý je voľným pokračovaním prvej časti. Aktivujete, posilníte a uvoľníte si chrbticu a trup v našej spoločnosti.

V druhej časti kurzu o zdravej chrbtici sa budeme venovať funkčnosti jednotlivých segmentov (hlava, krčná chrbtica, hrudník, ramená, panva) dôležitých pre správne nastavenie postúry chrbtice v rámci každodenných pohybov.

Cieľom je naučiť vás jednotlivé cviky tak, aby ste ich mohli praktikovať samostatne v domácom prostredí. A postupom času budete schopní tento pohyb prirodzene preniesť do pohybov, ktoré sprevádzajú celý váš deň.

Kedy: Pondelok o 18:00 (8.2. - 1.3.)

Cena: 20 Eur / 4 lekcie

Lektor: Ing. Zuzana Pálinkášová, PhD. (Beba)

Kde: Online prostredie (platforma Zoom) 

< Možnosť cvičiť aj zo záznamu >

Registrácia a platba prebieha vopred.
Registrujte sa prosím prostredníctvom formuláru. Následne Vám pošleme údaje k platbe a po obdržaní platby od nás obdržíte link na stretnutie spolu s ďalšími inštrukciami.