Jumping Flow

01.10.2020

Dupeme, ako na klasickom Jumpingu a pomedzi to prepletáme cviky, ktoré nám pomáhajú byť flexibilnejšími a pohyblivejšími.

Nie ste práve najdynamickejší typ, ale aj napriek tomu Vás láka cvičenie na trampolínach? Tento typ cvičenia by mohol byť práve pre Vás! 

Jumping Flow je skvelý pre ľudí, ktorí s trampolínou len začínajú alebo dlhší čas sa cvičeniu nevenovali. Pre pokročilých "jumperov" je tento druh cvičenia niečím novým, zaujímavým. Naučia sa spomaliť a sústrediť sa viac na techniku a na prácu so stredom tela (hlbokým stabilizačným systémom).

Čo môžete na lekciách Jumping Flow čakať?

Na Jumping Flow sa stretnete s klasickým prvkami Jumpingu, no zároveň objavíte nové komplexné a plynulé cviky, pri ktorých inštruktor využije trampolínu ako nestabilnú plošinu. Pohyby môžu byť pomalé alebo dynamickejšie. Celé naladenie lekcie závisí od skupinky, ktorá sa práve na Jumping Flow nachádza. Hladko prechádzate z jednej polohy do druhej, pričom sa sústredíte na Váš dych. 

Aké pozitíva dokáže Jumping Flow priniesť do Vášho života?

Dnes Vám mnohí ľudia na jednoduchú otázku "Ako sa máš?" alebo "Ako sa cítiš?" nedokážu pravdivo odpovedať. Nemajú na seba čas. často sa vzďaľujú od seba samého. Na Jumping Flow sú pomalé pasáže cvikov, kedy je nutné sústrediť sa sám na seba, aby ste cvik vykonali správne. Človek postupne nadobudne svalovú istotu, telo sa prirodzene vytvaruje a jeho pohyb bude ľahší a istejší.

Kvalita trampolín je pre nás veľmi dôležitá. Používame najbezpečnejšie a najúčinnejšie originálne Jumping® trampolíny. Originálne mini trampolíny sú vybavené špeciálnym systémom gumových lán, vďaka ktorým sú trampolíny veľmi bezpečné a oproti pružinovým trampolínam sú doskoky na nich tlmené. Naše kĺby tak netrpia, práve naopak, šľachy a väzivá sa stávajú silnejšími. Samotnými tréningami vás sprevádza certifikovaná Jumping® inštruktorka

Uvoľnite sa, vybite zo seba negatívnu energiu a načerpajte novú silu.

Cvičte Jumping Flow raz za týždeň a zmení sa Vaše myslenie.

Cvičte Jumping Flow dvakrát za týždeň v kombinácii s našimi dynamickými lekciami TOTAL Body, HIIT Jump, Fit4Mami alebo Free Gym a Vaše telo sa začne meniť.

Cvičte Jumping Flow dvakrát za týždeň v kombinácii s našimi pomalými lekciami Body in Balance a Fyzio kurzy a potom môžete zmeniť Váš život.