Fit4Mami

20.08.2020

Vo forme aj na materskej dovolenke. 

Milé mamičky, chceli by ste pravidelne cvičiť pod profesionálnym vedením, ale nemá vám kto postrážiť dieťa? Vymysleli sme pre vás skupinový tréning, kde môžete mať vaše dieťatko pri sebe. Cvičenie vám nielen zlepší fyzickú kondíciu a vytvaruje postavu, ale zároveň bude pôsobiť ako psychohygiena, ktorú si každá maminka zaslúži. 

Chcete, aby sa vaše dieťa správne a dostatočne hýbalo? Aby v budúcnosti milovalo pohyb? Buďte mu sami príkladom. 

Nie každá žena po pôrode dokáže nabehnúť na cvičenie sama, aby dostala svoje telo do stavu, v akom sa nachádzalo pred pôrodom. Niektorým ženám sa to nepodarí vôbec. Nedávno sa jedna čerstvá mamička vyjadrila k jej zážitku s pôrodom: "Každá si z pôrodu odvezieme nejaký suvenír". Preto netreba nechávať veci plynúť a dúfať, že naše telo sa dostane do stavu, v akom si ho želáme mať, len tak samo od seba. 

Častými problémami tehotenstva a pôrodu sú diastáza* (rozostup priameho brušného svalu), inkontinencia*, nadváha, bolesti chrbtice, ale aj psychické problémy.

Na lekciách Fit4Mami sa venujeme špecifikám a potrebám pre maminky. Veľmi dôležité je držanie tela, správne prevedenie jednotlivých cvikov, manipulácia s dieťatkom počas celého dňa, ale aj počas cvičenia. Lekcie sú jemne okorenené motivujúcou hudbou a spoločnou energiou, ktorú si navzájom odovzdáme. 


*S problémami ako sú diastáza, inkontinencia a bolesti chrbtice vám vieme pomôcť na našich kurzoch Diastáza a panvové dno, Zdravá chrbtica.