Každý pohyb je energia - pre vás aj pre nás

26.02.2021

"Behaj, bicykluj, kráčaj, plávaj, jednoducho hýb sa, ako to miluješ ..." Iwatt.  

Máte energiu na rozdávanie? Môžete nám ju darovať :) 

Poznáte iWATT? Ak áno, sme tam aj my! Nájdite si nás pod "Move & Think" a darujte nám čo najviac z vašej batérie.

Ak nepoznáte, poďte sa s nami pozrieť, ako na to.

Prispieť nám môže úplne každý. Mladší, starší, mamina, ocino, teta, suseda, strýko, babka, dedko, proste všetci, ktorí majú mobil. To je super, že?

Ako?

Máte tri možnosti. Aplikácia STRAVA, GOOGLE FIT alebo ZDRAVIE (podobná appka ako Google fit). Hlavný rozdiel medzi nimi je:

  • STRAVA načíta iba ukončenú aktivitu.

  • GOOGLE FIT meria stále na pozadí a je jedno či bežíte 5 km, alebo idete vyvenčiť psíka.

Napr. pri behu spálite pochopiteľne viac ako pri obyčajnej chôdzi a preto je dobré spárovať váš Garmin / Polar / TomTom / Suunto s GOOGLE FIT. Takže, ak máte na hodinkách spustenú aktivitu, ukončíte ju a spárovaním sa prenesie do GOOGLE FIT (samozrejme aj do STRAVY). Ak nemáte spustené nič, prenesú sa iba kroky, ktoré máte odkráčané za deň, čo je tiež na GOOGLE FIT super :) Pretože zabudnúť spustiť tréning môže každý. Nám sa to stáva pravidelne :D

V prípade, že nemôžete využívať GOOGLE FIT (funguje pre Android) alebo ZDRAVIE (funguje pre iPhone), STRAVA je super riešenie.

Ako teda začať?

  1. Stiahnite si aplikáciu GOOGLE FIT.

  2. Otvorte ju a prihláste sa s účtom Google (ak už nebudete automaticky prihlásený po spustení).

  3. Pri prvom spustení aplikácii udeľte všetky povolenia.

  4. Tréning (pohyb) spustíte jednoducho, zvoľte tlačidlo "+" a vyberte svoju aktivitu.

Chýba nám finálny krok a to spárovanie vašich aktivít s aplikáciou iWATT.

  1. Stiahnite a otvorte aplikáciu iWATT. Pri prvom spustení si vytvorte účet a udeľte aplikácii všetky povolenia.

  2. Po každej ďalšej aktivite (ktorú už uvidíte aj v Google Fit) synchronizujete v aplikácii iWATT cez znamienko "+" a "Synchronizovať". Vyberiete, ktorú aplikáciu budete používať k synchronizácii, následne cez aký účet.

  3. Automaticky sa vám naplní batéria.

  4. iWATTy je najlepšie darovať každý deň. Na spodnej lište vedľa batérie je tlačidlo - Obchod, kde si vyberiete možnosť - Podporiť kluby a my sme "Move&Think" ;)

Prečo by ste mali podporovať práve nás? 

Máme veľmi široký zámer aktivít. Indoor aj outdoor. Venujeme sa takmer všetkým vekovým kategóriám. Máme vysoké nároky na kvalitu, pretože tá je pre nás základom. Učíme ľudí hýbať sa funkčne. Používame najmodernejšie športové a zdravotné pomôcky. Naši lektori a tréneri pravidelne absolvujú odborné kurzy a školenia. Toto všetko si chceme aj naďalej udržať. Dnes však vieme, že potrebujeme aj nové priestory. Chceme, aby ste vy a vaše deti mali z pohybu ten najlepší zážitok, aby ste sa u nás mali príjemne, aby ste dostali to, čo očakávate a aby ste mali okolo seba ľudí, s ktorými toto všetko môžete zdieľať. Chceme sa stále zlepšovať a posúvať sa vpred. A že je tu korona? Nevadí!

Veríme, že spolu to dokážeme!

Ďakujeme, že sa hýbete nielen pre seba, ale aj pre vaše "Move&Think".